Duben 2011

1.kapitola (1/3)

30. dubna 2011 v 10:52 Kapitoly

Počátek

Potichu jsem se plížil domem, skoro jako bych byl zloděj. Neměl jsem žádný zájem na tom, aby se Antonio dozvěděl, že jsem nešel na tu "strategickou poradu", kterou měl s Isobel Deaverovou. Všichni ví, že bych tam stejně nebyl nic platný. Antonio je sice silný mág, ale to, že o ni má zájem přede mnou neutajil. Ne, že bych mu to nepřál. Jako opatrovník si vede dobře, vzhledem k tomu, že se s matkou nijak nemusel, se o mě po smrti rodičů staral až do nynějška. Matka ho také neměla zrovna dvakrát v lásce, prý je to prospěchářský mezek. Já s ním problémy nemám, poté co ta "Bitva věků" skončila, pro mou rodinu ne moc pozitivně, se mě ujal, nechal mě bydlet u sebe v Madridu, dokonce mi koupil nové Audi a samozřejmě nechal mě zapsat na výcvik do Sídla.

Úvod k postavám

28. dubna 2011 v 20:09 Postavy

  • Postavy - lidé starající se o dodržování klidu mezi čaroději
  • Skupiny - sdružují Postavy na určité místo, kde je jejich trvalé stanoviště
  • Spolek - určen k trénování čarodějů odmítajících současný režim světa
  • Koncil - rodinní příslušnici Postav, mocní čarodějové mající velký vliv v rozhodování ohledně misí Skupin a jejich umístění

První slova

28. dubna 2011 v 19:31 O projektu
Ahoj všichni

Jako první bychom se vám chtěly představit sebe a náš pokus o knihu Ostří Moci.
na tomto projektu se podílíme tři.

Je to projekt pojednávající o světě nynějších čarodějů, jejich mocenské struktuře a životě.
Vystupují zde například lidé ovládajícími myšlenkami sled událostí, molekulární stavbu předmětů, vizualizaci myšlenek, převtělováí, čarodějové, mágové, senzibilové, wiccani atd.