Květen 2011

1.kapitola (3/3)

24. května 2011 v 16:46 Kapitoly
Na minutu je absolutní ticho. Očividně nikdo nevěří tomu, co právě slyšel vyjít z Gabrielových úst. Je vidět jen pohybující se ikonka tužky, jak se všichni snaží něco vymyslet, přijít na nějaký skrytý smysl a hned jej předložit ostatním. A tak se na chvíli ujmu slova, jelikož já mám v hlavě úplně vymeteno, tohle prostě vůbec nedává souvislost.

Autoři - něco o nás

23. května 2011 v 13:46
INFO O AUTORECH
Tady bychom vám chtěly trochu představit sebe. Dozvíte se zde například oblíbené jídlo, knižní nebo filmové autory, vzhled, věci, bez kterých bychom nemohly existovat atd.
Budou zde i kontakty, takže v případě, že byste nám chtěli něco odkázat nebo třeba přidat do kontaktů, můžete.Ricardo Pérez (Rico)

18. května 2011 v 18:16 Postavy
Ricardo Pérez

věk: 20 let
vlasy: černé
oči: tmavě hnědé
pleť: snědá
výška: 190 cm
váha: 80 kg
postava: svalnatý, hubený
povaha:
  • lpí na osobních věcech
  • ironický
  • má dobrý vkus
  • chytrý
  • zručný
  • flákač
  • dobrý taktik
majetek: Audi
výhody: zacházení se zbraněmi, box
rodina: sirotek
nemá rád: máta (alergie)
má rád: čtení

SB

15. května 2011 v 20:40 O projektu
Spřátelené blogy - seznam stávajících i místo pro další
Děkujeme všem, kterým se naše práce líbí a jsme vám vděčné za váš názor :) Kdokoli, kdo se bude chtít spřátelit nebo jen sdělit svůj dojem, je vítán :)

1.kapitola (2/3)

14. května 2011 v 21:54 Kapitoly
Složil jsem vzkaz a šel dolů do haly za Antoniem. Našel jsem ho nad knihou v pracovně, a tak jsem zaklepal a vešel. Strýc zvedl hlavu a podíval se na mě.
"Tak Ricardo, co pro tebe mohu udělat?" jako by nevěděl, proč jsem tady.
"No tak. Víš, co potřebuju vědět. Co znamená to přerozdělení sil?" ptám se a mezitím jdu na balkon, přemýšlíc nad tím, proč mi nikdy neřekne nic o blížícím se úkolu.
"Víš, že ti to nesmím říct." Poukáže a zašklebí se na mě, koutek úst povytažený. Zřejmě mu to na radosti nijak neubírá. Je strašně optimistický, až to někdy leze na nervy. A samozřejmě také nikdy nepromarní příležitost si mě nějak vyzkoušet.