Srpen 2011

7.kapitola (1/3)

22. srpna 2011 v 6:38 Kapitoly
Tak tady máme další část, přímo z trouby. Snad trochu nahradí minulý týden, ale upřímně, jak bojovat s rodinou, která by ráda sociální interakci s tím, aby osoba stíhala i publikovat? No, bez compu to nejde, to víme všichni. Takže všem co čekali, jásejte a radujte se, protože tato kapitola se ke konci vyvine hodně zajímavě.:) Hezké čtení a snad se vám to čekání vyplatilo.

DOMNĚNKY
O pár hodin později jsme už byli zpátky v hotelu. Kluci odvedli čaroděje do místního Sídla a Bianca s Moorovou zajistily ošetření a odvoz lidí. Ten recepční, který nás ubytovával, byl dost zděšený z toho, že jsme se mu tam objevili od krve a prachu. Řekl bych, že mu spíš šlo o ten peršan na podlaze nebo o to, jestli to nemá ohlásit na policii, než o to, jestli se nám něco stalo.
Právě stojím ve foyer, když za mnou přijde Jeffrey. "Hej, Veliteli! Máš chvilku čas?" Loknul si ze skleničky, kterou měl v ruce.

6.kapitola (3/3)

14. srpna 2011 v 20:40 Kapitoly

V místnosti se nacházelo dvacet čarodějů, kteří byli seskupeni kolem člověka. Byl to ředitel banky, poznal jsem ho podle obličeje, jelikož jsem ho viděl na zaměstnanecké kartě, když se jim Marco naboural do sítě. Co tu dělá? Neměl být náhodou doma? Ti lidi jsou opravdu spolehliví, dokonce ani nedokáže zůstat doma, aby si zachránil kejhák. Ty prachy!

6.kapitola (2/3)

11. srpna 2011 v 19:22 Kapitoly

"Zkus ceknout a seš mrtvej. Hýbat se nemůžeš, takže o tohle si strach dělat nebudu." Řekl jsem mu zblízka do ucha tak, aby nás nikdo jiný neslyšel, zatímco se Xavier snažil dostat k druhému z nich.

Kývl jsem na něho, aby je zmrazil všechny a očividně mě pochopil, protože v tu chvíli se všichni přestali hýbat, jako by byli loutky, které jen někdo vede na drátkách. Zapnul jsem handsfree a začal mluvit.

¡Viva España! aneb >Ostré fráze<

9. srpna 2011 v 13:42 | Iva Kratochvílová |  O projektu
Na vaše přání jsme zřídily takový malý slovníček španělských frází v textu. je jasné, že to hodně z vás mate, a tak jsme si dovolili dodat přibližné fráze. Některé z nich jsou hovorové ,tím pádem je na Googlu nenajdete, ale můžeme zaručit jejich používání (pokud ani neexistují, viňte naší učitelku šp :)) Takže doufáme, že vám to trochu pomůže se zorientovat, a pochopit, co se děje. Případné nedostatky, stíýnosti, poznámky apod. pište prosím do komentářů pod článkem. V blízké době by také měly být dodány odkazy z každého cizího slova v textu, které vás navedou sem. Do té doby si bohužel budete muset počkat.

FRÁZOVNÍK - OSTŘÍ MOCI

6.kapitola (1/3)

7. srpna 2011 v 12:52 Kapitoly
STŘET
K bance jsme se dostali překvapivě rychle, i když naše dopravní prostředky jsou uzpůsobené na takovou rychlost, ten synchronizovaný příjezd mě stejně udivil. Všichni jsme zaparkovali a vylezli ven, rychle běžíc směrem k bance. Měla stažené žaluzie, takže nebylo vidět dovnitř. Zastavili jsme se a všichni se nějakým způsobem snažili zjistit, co se uvnitř děje. Jeffrey si položil ruce na spánky a zavřel oči, Moorová vytáhla z kapsy Blackberry a studovala plány budovy. Za chvíli se na mě Jeffrey podíval.

Hibernace se chýlí ke konci ---> již brzy na vašich monitorech

5. srpna 2011 v 9:07 | Iva Kratochvílová |  Extra - nezaředitelné kousky, které by vás mohly zaujmout

Takže...

Po delší stagnaci jsme se opět rozhodly udělat věrným čtenářům radost a zveřejnit další část Ostří Moci. Ti, co se těšili, můžou být spokojeni. A ti co se netěšili se můžou jít zahrabat. :)

Další úsek se očekává zítra po obědě!!!


Takže jak už víme, čeká nás šestá kapitola. V té by jsme se měli zaměřit na již zmiňované přepadení banky.Takže všichni, co mají rádi skupinové bitky si (alespoň doufám) přijdou na své. Zase se nám tu vyskytnou problémy s tím, kdo bude ve vedení a dokonce se nám tu odehraje i (skoro) vražedný útok.
Snad tato další část naplní vaše očekávání a nebudete se u ní nudit. Příjemné počtení a zítra očekáváme kritiku.
Pro dnešek ještě taková malá anketa a otázka, na kterou bychom rádi znaly odpověď.
Čtěte a odpovídejte níže.