Září 2011

Milník mezi milníky - poděkování

27. září 2011 v 18:54 Extra - nezaředitelné kousky, které by vás mohly zaujmout
Drazí návštěvníci, přátelé, stroje vydávající se za osoby, i virtuální zbloudilci.

Za celý náš tým bych vám chtěla poděkovat, že pořád udržujete zájem o Ostří Moci a že i nadále čtete, komentujete a diskutujete o naší tvorbě. Musím vám oznámit skvělou novinu, kterou jsme postřehli dnes.

Přehoupli jsme počet jednotlivých návštěv na blogu přes 1000-ovku!!! Tisíc jednotlivých přístupů různých osob z různých míst země. 1000 jednotlivých návštěv. Ať už jen omylů nebo plánovaných přístupů.
Proto bych vám všem chtěla poděkovat a říct, jak šťastné jsme, že se někomu náš příběh líbí a udělá si čas na to, si ho přečíst. Nic totiž nepotěší ty z nás, kteří tvoří (ať už psaním, fotografováním, kreslením nebo čímkoli jiným) více než pozornost, odezva a připomínky. Váš zájem je tím palivem, které nám pomáhá udržovat motor tvořivosti v pohybu a vaše nápady a kritika tím olejem, jenž pomáhá udržovat všechny součásti čtyřtaktu dobře "promazané".


Ještě jednou vám všem tímto prostřednicvím děkuji a doufám, že nepolevíte a brzy budeme moci slavit další kulaté číslo. :)

8.kapitola (1/3) druhá část

25. září 2011 v 16:03 Kapitoly
Takže tady je duhá část. Bohužel mi Blog.cz pořád házel, že mám hodně znaků (i když je to divné, vzhledem k tomu, že tohle dohromady jsou jen dvě třetiny obvyklé kapitoly) ale co á vím :D Takže tady máte konec.8.kapitola (1/3) první část

25. září 2011 v 16:00 Kapitoly
Tak po dlouhé pauze tady máme další díl. Děkujem těm, kteří si počkali a serem na ty kteří ne :D Takže...užijte si ji a společně se těšme na dobu, až nás zas chytne můza a budete se moct dozvědět víc. Kvůli omezení velikosti je tohle jen část. Další ale hned následuje


Těžké okovy cynismu a kritiky

10. září 2011 v 10:46 | Iva Kratochvílová |  Iva
"In criticism I will be bold, and as sternly, absolutely just with friend and foe. From this purpose nothing shall turn me." Edgar Allan Poe
Proč vás studium starých klasiků a toho co řekli, společně se změnami v životě a touhou po hlubším poznání sebe sama a
nějaké perfekci nutí k tomu, aby z vás vypadávaly kecy, které zní jako od psychologa? Nevím, proč se to děje zrovna mně, ale co je jisté je, že vím, že pokud to někde nedostanu a nepodělím se o výplody své choré mysli s někým jiným, asi mi do dalšího dne praskne mozek, nadělá takový bordel, že na něho nebude stačit ani celá četa uklízeček v plné polní a budu se potulovat po světě jako nějaká smradlavá, tlející zombie, na kterou nevyšel na hřbitově flek. Takže se všem, kteří na tyhle psychologické bláboly nemají náladu (protože už i na mě doléhákaždoroční podzimní stres) a snad se někdo odváží a potom, co si přečte mé "takzvané" sebeprofilování, tak bude mít dost nervů na to, se se mnou přít.:) A nebo to taky prostě ignorujte, však víte, co se říká... bláznům se nemá odporovat :D

7.kapitola (3/3)

10. září 2011 v 8:14 Kapitoly
Tak konečně zakončení sedmé kapitoly. Jak to dopadne s naším párem hrdliček po tom, co se spolu zas a znova ocitnou v pokoji sami? Budou si ošetřovat zlomené končetiny nebo dojde i na něco jiného? Teď se to dozvíte. Možná někomu přijde, že z Rica je měkkosrdcatá rumová bábovka, ale musím říct, že to není jeho vina. Takže veškerou možnou budoucí nespokojenost s jeho srdcovým rozpoložením si můžete vylívat na nás. Tak, snad vás to nezklame a upřímně... já osobně i když vím, co chceme dát do další kapitoly, se na ni těším daleko víc, než většina z vás pochopí.A můžu říct, že se konečně dočkáme nové postavy, tak snad se vám zalíbí tak, jako nám. Užijte si to.
Do komentářů můžete mimo jiné zahrnout proč jste hlasovali tak, jak jste hlasovali. :)

7.kapitola (2/3)

3. září 2011 v 10:10 Kapitoly
Po cestě jsem naštěstí nikoho z mých Postav nepotkal a ti lidi mi byli stejně ukradení, takže jsem si to v klidu promyslel. Vstoupl jsem na jeden z mnoha schodů, které vypadaly jeden jako druhý a ponořil se do velké zubaté díry, což je popis mé mysli v mém nynějším stavu.