Říjen 2011

8.kapitola (2/3)

23. října 2011 v 15:37 Kapitoly

Tak milí drazí, promiňte mi tu prodlevu...holt Word je někdy svině. :) Tady máme další část, ale těšte se... v poslední části této kapitoly nás čeká Mikaelův příběh. Mezitím..... snad vás to neunudí k smrti.8.kapitola - a co dál?

20. října 2011 v 15:11 Kapitoly

Takže novinky.

Potěšující zpráva mí drazí přátelé, další kapitola už se peče.
JO, po dlouhé době, kdy si naši kouzelníci dávali chvilku voraz, se opět vracíme k Ricovi, Angele, Xavierovi a Mikaelovi, který se nám konečně ukáže.
Někteří z vás na něj čekají už pěkně dlouho, a proto si myslím, že bude dobré jejich hlad po našem králi uspokojit.Věřte, takový perfektní chlap se špatně vytváří (pozn. vzdát poctu jeho rodičům, za dobře odvedenou práci) a nějakou to dobu to prostě trvá. Nebudu vám říkat, jak bylo teď všechno hektické a že na tom, že jsme měli takovou pauzu v kapitolách nemám žádný podíl, to by nebyla pravda. Jednoduše se mi nechtělo přemýšlet nad problémy smyšlenýmy, když jich je v reálu dost a dost. ALE, jak jsem řekla, už se peče.
Takže většinu z vás asi zajímá kdy, že?
Počítejte během tohoto víkendu, nejpozději ale v neděli ve tři odpoledne.
Možná vás taky zajímá o čem...
Přijede Mikael, který se posléze s naší skupinou sžije a zároveň bude mít už první vážný hovor ohledně osobních záležitostí Vellitelů. Parta lidí se nám vypraví do města a bude si užívat volné noci, to si počkáme, co se z toho vyvrbí... no nic vám neslíbím, ale přece jenom to nebude úplný propadák. (Případné zdánlivě nesouvisející útržky myšlenek, které byste u nikoho nečekali, jako např. dopad zvýšení hranice produkčních možností, si nevšímejte a omluvte je. To jsou pozůstatky ekonomiky, která mi v těchto dnech leze na mozek...)


Co dodat? Ještě takový experiment...
Existuje někoho, nějaké gesto, slovo nebo cokoli jiného (oblečení, hudební vkus nebo knížka vykukující z batohu...fantazii se meze nekladou.), co byste buď u někoho, koho znáte (což by měla být vaše zkušenost) nebo u nějaké naší Postavy, co byste nečekali ani ve svých nejdivočejších snech?
Existuje něco, čím by vás kdokoli dokázal natolik překvapit, že byste zůstali němě stát a koukat s pusou dokořán?
Svoje nápady sdělujte do komentářů :)

Bezbožná posedlost z Las Vegas - Panic! At The Disco

14. října 2011 v 16:33 | Iva Kratochvílová |  Iva
Drazí Mocní Ostřiči,
takže dneska napodruhé.
Asi si říkáte, co to tu melu. Ano, tohle píšu dnes podruhé celé znovu, takže si toho važte. Vím, že to tak asi nebude, protože ti, kteří tu chodí kvůli Ostří, si stejně budou muset počkat. Další kapitola stále, čestné slovo na to, že nelžu, opravdu ještě není. Takže znovu budete muset poslouchat výlevy autorů. Spúeciálně mě, ale nebojte dnes žádné sebepoznávání. Dneska se s vámi podělím o další z družstva mých "Bohů" , můz, nebo tahounů, jakkoliv tomu říkáte. Prostě a jednoduše řečeno" PANIC! AT THE DISCO Brendon Urie, Spencer Smith!!!
Tady jsou hoši, moje hvězdy americké scény pro příští neidentifikovatelný časový úsek.


"Zabila jsem" (zpověď veřejnosti)

12. října 2011 v 16:40 | Iva Kratochvílová |  Extra - nezaředitelné kousky, které by vás mohly zaujmout
Už je tomu tak. Před 20 hodinami, 3 minutami a 56 sekundami jsem zabila.
Dne 11. října 2011 jsem poprvé okusila, jaké to je ukrást život, tak zvaně v afektu nebo také nechtěně. Mnozí tomu nebudou věřit, někdo si bude myslet, že je to úplně normální a jimi již několikrát vyzkoušená činnost, ale musím vám říct....
Je to ta nejhorší možná zkušenost, která vám může být poskytnuta kolem osudu. Takový nápor na psychiku, jaký vyvolá vražda, to prostě nic jiného nedokáže. Ty emoce, které vámi v okamžilku uvědomění proudí, převezmou nadvládu nad vaším logickým myšlením a zcela vás ochromí. Vaše tělo jede na autopilota zvaného mozek a nebojácně se snaží čelit tomum, co se odehrálo se ctí. Snaží se předstírat, že to není pravda a místo toho nabídne vašemu já možnost popírání skutečností, aby utěšilo vaše ego.