8.kapitola - a co dál?

20. října 2011 v 15:11 |  Kapitoly

Takže novinky.

Potěšující zpráva mí drazí přátelé, další kapitola už se peče.
JO, po dlouhé době, kdy si naši kouzelníci dávali chvilku voraz, se opět vracíme k Ricovi, Angele, Xavierovi a Mikaelovi, který se nám konečně ukáže.
Někteří z vás na něj čekají už pěkně dlouho, a proto si myslím, že bude dobré jejich hlad po našem králi uspokojit.Věřte, takový perfektní chlap se špatně vytváří (pozn. vzdát poctu jeho rodičům, za dobře odvedenou práci) a nějakou to dobu to prostě trvá. Nebudu vám říkat, jak bylo teď všechno hektické a že na tom, že jsme měli takovou pauzu v kapitolách nemám žádný podíl, to by nebyla pravda. Jednoduše se mi nechtělo přemýšlet nad problémy smyšlenýmy, když jich je v reálu dost a dost. ALE, jak jsem řekla, už se peče.
Takže většinu z vás asi zajímá kdy, že?
Počítejte během tohoto víkendu, nejpozději ale v neděli ve tři odpoledne.
Možná vás taky zajímá o čem...
Přijede Mikael, který se posléze s naší skupinou sžije a zároveň bude mít už první vážný hovor ohledně osobních záležitostí Vellitelů. Parta lidí se nám vypraví do města a bude si užívat volné noci, to si počkáme, co se z toho vyvrbí... no nic vám neslíbím, ale přece jenom to nebude úplný propadák. (Případné zdánlivě nesouvisející útržky myšlenek, které byste u nikoho nečekali, jako např. dopad zvýšení hranice produkčních možností, si nevšímejte a omluvte je. To jsou pozůstatky ekonomiky, která mi v těchto dnech leze na mozek...)


Co dodat? Ještě takový experiment...
Existuje někoho, nějaké gesto, slovo nebo cokoli jiného (oblečení, hudební vkus nebo knížka vykukující z batohu...fantazii se meze nekladou.), co byste buď u někoho, koho znáte (což by měla být vaše zkušenost) nebo u nějaké naší Postavy, co byste nečekali ani ve svých nejdivočejších snech?
Existuje něco, čím by vás kdokoli dokázal natolik překvapit, že byste zůstali němě stát a koukat s pusou dokořán?
Svoje nápady sdělujte do komentářů :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erin Erin | E-mail | Web | 20. října 2011 v 19:47 | Reagovat

Jo! :-D Konečně se lidé dočkají další kapitoly... svět je hned hezčí, věříš tomu?

A teď k tomu poslednímu odstavci... :-D
Nedokázala bych si představit Xaviera v nečem růžovém, nebo ve vodě. Pak si neumím představit Mikaela, jak by odstoupil z nějaké bitky. Rica, který by napsal romantickou báseň :-D Doufám, že něco takového neplánuješ, páč u toho budu brečet smíchy. Ale... nic proti, ale myslím, že u tebe nic takového nehrozí :-D
No... to by možná bylo to nejhlavnější :-D

2 Liss Liss | Web | 22. října 2011 v 22:31 | Reagovat

Já se u vás nebudu divit ničemu, ale fakt na palici se mi zdá Angela, jak uklízí. Prostě si nedokážu představit, jak se s mopem v ruce ohání po místnosti. Nebo Xav v okruhu malých dětí, třeba jako instruktor ve školce či tak něco.
Jinak na kapitolu už se děsně těším. ;-)

3 ostrimoci ostrimoci | Web | 23. října 2011 v 15:43 | Reagovat

[1]: + [2]:
Děkuju vám oběma za názory. Musím říct, že mě hodně pobavily a chudáci naši protagonisti by to s váma neměli lehké. Jsem ráda, že jste našly něco, co byste k nim prostě nedokázali naplánovat a musím říct...jste ale kreativní!!:D
Xavier jako učitelka dětí v mateřské školce v růžovém kostýmku, Mikael poseroutka, Rico Romeo alias Julie oh Julie a Angela pokjská... jo chudáci mí lidi :D
Děkuju za všechny nápady...donutily jste mě válet se po zemi.

jenom doufejme, že pro ně osud něco podobného nechystá....:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama