Únor 2012

Obrazový materiál - Obličeje Postav(3)

27. února 2012 v 16:10 | Iva Kratochvílová |  Postavy
Tak, je to tady. Další várka ksichtíků. Doufám, že se nezhrozíte a třeba (snad..doufám v to :D) se Vám podaří uhodnout, kdo je dělaný podle koho. Vlastně, teď by to neměl být problém a alespoň jednoho byste měli poznat určitě. A taky, které postavy si myslíte, že to jsou tentokrát?? :D Snad Vám věk těch dvou napoví...
Tak si to užijte a snad nebudete brečet smíchy...

Šli byste do kina?

25. února 2012 v 13:15 Extra - nezaředitelné kousky, které by vás mohly zaujmout
Taková malá otázka pro vyplnění Vašeho volného času a (možná) napjatého čekání na další články.

Kdyby se mělo Ostří zfilmovat, šli byste na něho do kina?

Sdělte svoje názory a třeba něco navíc. Koho byste vyškrtli, koho byste si přidali, kdo by Vám měl hrát onu Vaši oblíbenou hlavní Postavu.
Trochu se vyblbněte a my se těšíme na Vaše odpovědi.
Hezký víkend přeje Vám všem TOM.
PS: Obličeje se pečou, tak si počkejte. Kdyby Vás napadl ještě někdo, koho byste chtěli vidět tak, jako my,
 dejte vědět a my Vám tu osobu nakreslíme.
 

Novoroční Horké Křeslo - Seriózně (2/2)

25. února 2012 v 13:05 | Iva Kratochvílová |  Postavy
Takže moji milí čtenáři, jsme všichni velmi rádi, že můžeme přivítat nové členy a zároveň s nimi i ty staré známé čitatele, jejichž zásluhou si zase přečtete něco nového, co jste nevěděli o našich Postavách.
Mimochodem, vítáme Aip (ahoj a děkujeme za komentář a názor, vážíme si ho :D), Vicky (Už teď vím, že z té povídky něco bude...mám čuch :D), Dany (I když není čas, stejně děkujeme za spřátelení a odhalení těch obličejů, budeme si rozumět :D)
Po vyčerpávajících zpovědích Angely, Rica a Xava tady máme Mikaela, Deaverovou, Nicolase a na přání Aip taky Biancu a Antonia. Bude to zajímavé (snad) a nejspíš (nudné, očekávané, trapné) dlouhé, nicméně, to jste si přáli. Máte to mít. Pusťte se do toho a až budete mít bolest hlavy, nestěžujte si u nás, ale vezměte si prášek.
PS: Omlouvám se všem, kteří budou uraženi některou Postavou. Jde čistě jen o její názor a můj pokus, jakožto autora, abych Vám přiblížila její charakter. raději zvažte, jestli chcete u poslední Postavy i Neseriózní otázky... je to Vaše riziko.

OTÁZKY
xxx

OD ERIN
1) Určitě máš/máte nějakého člověka, na kterým ti/vám záleží, nebo jste spolu hodně zažili. Prostě kamarád, rodina, vzdálení příbuzní... Oba dva vás unesli a teď ti/vám dali na vybranou, že zemře jenom jeden. Ale když zemřete právě vy, bude to znamenat konec pro půlku planety. Takže když dáš/dáte přednost svému kamarádovi, zemře něco kolem tří miliard lidí. Nechal/a bys/te zemřít svého přítele, nebo raději polovinu populace světa?
2) Kdybys/te mohl/a žít normální život, bez kouzel, zabijáckých misí a neustálých problémů s čaroději, měnil/a bys/te?
3) Máš/te neomezenou moc na jednu jedinou moc. Můžeš/te udělat cokoli, co se ti/vám zachce. Co to bude?
4) Co ti/vám přijde jako přijatelnější, když zvážíte všechny okolnosti. Smrt uhořením, nebo utopením?

OD C.V.O.K.

5) Aké je tvoje životné motto?
6) Kde vidíš seba za 10 rokov?
7) Čo by pre teba bolo najhoršie, čo by sa na tomto svete mohlo stať?
8) Čo je najdôležitejšie v tvojom živote?
9) Čoho najviac v svojom živote ľutuješ?

OD AIP
10) Jsi strašně zamilovaný/á do nějakého kluka/holky, jenže on/ona tě vůbec nezná a ty ani nevíš jestli máš u něho/ní šanci. Objeví se ale nějaká tvoje oblíbená hvězda (ať už herec, zpěvák nebo tak) a chce s tebou chodit. Zůstaneš věrný své tajné lásce, která nemá jasnou budoucnost, nebo si vybereš chození se slavnou osobou.


9.kapitola (3/3)

17. února 2012 v 22:31 Kapitoly
A zakončujeme devátou kapitolu :) Třeba nebude napínavá, třeba bude až moc. Třeba se Vám nebude líbit, a třeba ji budete milovat. Třeba dneska právě na Váš dům spadne meteorit, třeba se Vám konečně rozsvítí v hlavě a řeknete si, proč tady vůbec jste a jako nervní trosky čekáte, až se jedna střelená duše odhodlá k tomu, že zase splácá něco dohromady. A právě proto, že možnosti vládnou světu a je jenom na nás se pro některou z nich rozhodnout, právě proto byste už konečně měli začít s čímkoli, co už dlouho odkládáte. Ne proto, že se to od Vás čeká, nebo proto, že Vás do toho ostatní nutí, ale proto, že máte tu možnost. Stejně jako ten blbeček, kterému nebylo trapně tohle napsat. Tak, hodně zdaru ...
A přestaňte to už číst, ať si tahle střelená duše může dát pohov a strávit odpoledne litováním samasebe :D

Malé Info - Novoroční Horké Křeslo Část 2

11. února 2012 v 21:55 | Iva Kratochvílová |  Extra - nezaředitelné kousky, které by vás mohly zaujmout
Jenom takové malé info, pro naše věrné čtenáře...
jistě jste si všimli, že si můžete vybrat, s kým chcete mít druhou půlku Křesla. Prozatím nám tam vychází:

Mikael (náš muž severu a taky prakticky král/princ...vyberte si)
Deaverová (zlá žena, teta Angely, ta, která má své plány, o kterých ví jenom ona a která spolu s Antoniem prakticky vede Koncil)
Nicolas (kluk Ricovy sestry Biancy, specialista na wiccanství, náš zelenooký hezoun)
plus někdo další, pro koho se rozhodnete.....

A protože všichni víme, že není hezké opakovat se a nám už kreativita na nové otázky nezbývá, necháme to na Vás. Sestavte si deset otázek sami. Zkuste se dohodnout anebo prostě každý napište, co byste chtěli vědět. Ocenili bychom, kdybyste se stranili otázek typu 'budou ti dva nakonec spolu' nebo 'kdo ho zabije' a podobně. Můžete se ptát nás jako tvůrců, můžete se ptát Postav a můžete se zeptat i těch, které se tu ještě neobjevily, ale víte o nich.. např. Scipio, Ida...
Můžete se zeptat i na minulost některé Postavy, nebo mrtvé rodiče...co já vím, vztahy, nebo jestli nemají na Kubě dítě, cokoli.

Takže je to na Vás. Do příštího pátku očekáváme Vaše návrhy a těšíme se na všechno, co vás zajímá. 10 otázek (5 neseriózních a 5 seriózních), které si vymyslíte a zodpoví je všechny Postavy.
tak pěkně zapojte své hlavinky, Váš TOM

Náš blog má skvělé kámoše!!

11. února 2012 v 17:26 | Iva Kratochvílová |  SB
Nebojte, my na Vás nezapomněli! Dokonce jsme Vám zřídili Váš vlastní koutek na hraní. :)
Dost trapností a sladkých řečiček. Jak jistě víte, i takoví pro svět neznámí a nepodstatní tvorové jako my máme nějaké ty SB. A jak se jím stát najdete

----->ZDE


FAQ

8. února 2012 v 14:20 FAQ
Tak drazí návštěvníci...
Došli jste dlouho, předlouhou cestu až od vašeho LCD nebo CRT, skrz mnoho html a www a po dlouhém a strastiplném boji s pár viry a několika reklamami, konečně jste se dostali na jedno jediné blog.cz, a to na náš blog.cz.
Za to jsme Vám vděční a víme, že na tomto odkazu jste z jistého důvodu. Jste tu nejspíš proto, že už jste u nás trochu jako doma a chcete se tu cítit líp, nebo chcete vědět něco, co Vám není tak úplně jasné, nebo jsme to prostě zapomněli vysvětlit.
Máte otázky, chcete odpovědi.
Máte prostor, tvořte!
Zeptejte se na cokoli, my Vám co nevidět odpovíme.
Tak do toho...čekáme na Vaše dotazy

(SB) - Jak se stát "ostrým" kámošem

8. února 2012 v 4:57 | Iva Kratochvílová |  SB
Ano ano, všichni máme svoje kámoše, přátele, trouby s kterýma to táhneme....
ať už je pojmenujete jakkoliv, i taková věc jako blog touží po někom, kdo mu porozumí a bude ho mít rád. Budou spolu chodit nakupovat, sedět u telky a sldovat nejnovější bláznivé americké nesmysly, nebo pařit v baru.
A protože jsme solidární a máme na mysli jen dobro TOMa, rozhodli jsme se, že komukoli umožníme spřátelení a naším blogem. Je to velmi jednoduché a případné zájemce to určitě neodradí.
Takže tady je pár kroků k tomu, jak se stát fakt 'ostrým' kámošem...

Novoroční Horké Křeslo - NEseriózně (1/2)

8. února 2012 v 4:44 Postavy
Tak lidi, tady to je! Vidéte? Vidíte? Není možné, ona to fakt dodržela!! Fakt se přemohla a napsala!! Další část křesla, tentokrát však ne až tak seriózní. Užijte si to, moc si neubližte a věřte, že tohle je čistá a nepřikrášlená pravda. Příjemné čtení...
Přeje TOM

OTÁZKY
Druhý díl, první část otázek. tyhle jsou takové odlehčené, prostě věci ze života. Jo a mimochodem, vaše nápady a připomínky si jistě všichni rádi poslechneme. Takže debato o spodním prádle a paktech velitelů všch zemí, započněte!
1) Slipy X Trenky
2) Co byste dělali, kdyby jste na ulici potkali Justina Biebera?
3) Nejnovější FIFA2012 na konzole Wii X hezká holka
4) Jaké zvíře Vám je nejsypmatičtější?
5) Co Vy a nudismus na pláži?
6) Když byste prohráli sázku o to, že byste si museli depilovat CELÉ tělo, udělali byste to?
7) Rychle a Zběsile X Pomalu a Něžně
8) Velká Trojka X Švédská Trojka

VRR!! - Velmi Rychlá Rekapitulace

4. února 2012 v 19:40 | Iva kratochvílová |  Extra - nezaředitelné kousky, které by vás mohly zaujmout

Tak po dlouhé době jsme se zase dali do práce...

tento týden jsme zapojili většinu naší čety a vznikají z toho zajímavé kousky. Výsledky sice z větší části uvidíte až příští týden, nicméně považuji už i tohle za velký úspěch. Volejte sláva a tři dny se radujte!