Náš blog má skvělé kámoše!!

11. února 2012 v 17:26 | Iva Kratochvílová |  SB
Nebojte, my na Vás nezapomněli! Dokonce jsme Vám zřídili Váš vlastní koutek na hraní. :)
Dost trapností a sladkých řečiček. Jak jistě víte, i takoví pro svět neznámí a nepodstatní tvorové jako my máme nějaké ty SB. A jak se jím stát najdete

----->ZDEJo! Nevěříte? My víme, ale je to tak. jejich řady nejsou moc velké, ale o to více si jich vážíme. Víte, že je vždycky lepší nebýt na to sám, a proto i my hrajem v týmu, táhnem to v partě, lítáme v hejně, nebo jakkoli jinak to chcete nazvat. Všech si Vás vážíme, a proto si Vás tady všechny pěkně vypíšeme. Veškeré reklamace a námitky si pište pěkně do komentářů, ať v tom máme jasno. Jedeme podle abecedy, protože nechceme nikoho upřednostňovat, máme Vás rádi všechny stejně.

Cukrblik

- Musíte být opravdu neandrtálec, abyste tady nenašli vůbec nic, co by se Vám líbilo. Blog o knížkách, filmech, záhadách, ale i o jedné úžasné osobě, která to tu vede. Člověk ji za její práci prostě musí obdivovat. Aby jste si s blogem dali tolik práce, musíte být tomu všemu opravdu oddaní, a pokud zvyšujete české populaci povědomí o literatuře (děkuju pěkně tak nevděčnou práci najdete jen těžko) pak Vás obdivujem ještě víc.

Just CVOK House

- Jakkoli se to zdá nemožné, i takovéto osobnosti musíme ujišťovat o tom, že je jeich pozice v našem světě jistá. Takže dámy a pánové, fanfáry prosím, přichází CVOK. Osoba, jejíž talent na psaní a vůbec celá povaha je tak abnormální, až je vlastně nemožné, aby existovala, tu s námi přesto je a podporuje nás.
Její kus světa, to je místo, kde se jen málokdo odváží vstoupit, ale ti co v sobě najdou onu odvahu, můžou jenom žasnout nad tím, kde se další takovéto poklady skrývají, a proč to vůbec dělají. Není nic špatného na tom, psát si jen tak, protože Vás to baví, ale seriózně! Ochuzovat obyvatele naší planety o takovéto myšlenky je zločin, a proto... s radostí žalujeme tuto osobu za to, že její povídky už dávno nejsou bestsellery ve všech zemích světa.

Love Ducklings

- Vy rádi literární talenty? No, v tom případě, fandové FF povídek o světě Harryho Pottera, Vampýrské Akademie, ale taky všech dalších autorských originálních děl, vítejte. Neříkám, že moje ego trpí, ale jo..když se zamyslíte nad tím, jak kvalitní jsou myšlenky lidí kolem Vás, trochu Vás to sere. Každopádně, člověk musí uznat dobrého soupeře, a proto s hlavou skloněnou představuji dalšího literárního anděla, který Vás přinutí zírat na ten monitor, dokud nejste tak unavení, že Vás ani Red Bull na nohou neudrží.
Milujme kachničky, vyplatí se to.

Tygr 13

- Seriózně, někdy toho už má člověk opravdu pokrk a když se donutí k tomu, že kapituluje, otevírá se mu nová možnost. Přečíst si Ochránce Života. Neskutečné, teď už třídílné putování s Erin, takovou správnou ženskou postavou, kerá by nikde neměla chybět, pro dobro svoje, i všech kolem. Nevím, proč Vám něco nalhávat. Je to další z děl, které je skoro hanba nepřečíst. Ať už máte rádi hezké chlapy, kteří nejsou jen pěkné tvářičky, ale taky něco umí, nebo jste spíš na příběh, který Vás svým dějem totálně strhne a nepustí, až dokud mu to nepošlete doporučeně, stejně se Vám tu bude líbit. Ne, seriózně, člověk musí jenom stát s pusou do kořán, když vidí, že se někdo odváží do projektu, který by v papírové podobě byl...no veliký, rozsáhlý, majestátní...prostě a jednoduše, tři díly? Kolik z nás to vzdalo už na začátku?
Amen, tygře!

Death Vampire (Vicky)

-Nejnovějším přírůstkem mezi námi je Vicky z blogu Death Vampire, kde spolu se svou spoluadminkou Charity ukazují světu různé věci z takových krajů mysli jako například Sci-fi a fantasy (ono se někdy opravdu hodí domluvit si rendezvous se svým vnitřním 'démonem', věřte nebo ne. Taky se může stát, že tím vaším bude takový fešák v kvádru... ne teď vážně), najdete tu různé knihy, filmy a dokonce i povídku od Vicky s názvem Jiný svět: Zapřená.
Můžu říct jenom to, že si zase jednou duše čtenářské přijdou na své a seženou zde 'kvalitní krmivo' pro svou duši. Tahle osůbka píše...jak to popsat, no, originálně a svižně... byste se divili jak rychle. Je to pohodové a částmi vtipné dílo, které by mohlo být i z vašeho života (ne, že by jste byli všichni zubatí, ale prostě se to tak dobře čte, že si tak připadáte.)
Jen tak dál a děkujeme za nabídku.

Dany

Znáte ten pocit, když si něco přečtete, celý den jste znudění popřípadě vyčerpaní a čekáte, co se stane, aby Váš den byl ještě horší? Myslím, že ten známe všichni. A tak se občas stane, že si přečtete něco, co má takový potenciál, že pokaždé, když nemůžete číst dál, říkáte si... sakryš, teď než budu mít čas zase číst, to si zase počkám... a tak se naštvete a přečtete si další kousek a jenom se cítíte blbě nad tím, že nejste ani zdaleka u zápletky? To se mi stalo tady... Ten styl psaní je zase něčím jiný a kapitoly jsou jedna lepší, než druhá. Nechci Vám zatím dávat plný názor, protože opravdu nejsem ani zdaleka u jádra dění, ale... Zajímavé charaktery, rychlý děj, obdivuhodný rozsah... tohle a víc čekejte zde.
Bravo, opravdu jsem se začetla...Další blogy, které obdivujeme:
a spousta dalších a dalších...
Určitě budou rádi, když je navštívíte...
jako všichni z nás...


Tady jsou všechny naše správné ženy, které bojují s nepřízní našeho okolí a vytváří úžasná díla, za která bychom jim měli padat k nohám jak shnilé švestky. Ti z Vás, kteří je ještě nenavštívili, hanba na Vás. Ti kteří ano, vidíte? Já říkala, že jsou až tak dobré.
Takže ponaučení? Dávejte si pozor, za každým rohem se může skrývat budoucí světově uznávaný spisovatel, fotograf, básník, režisér, filozof, kominík...(fajn už mi dochází nápady) a pokud si dát etu práci a budete se zajímat o jeho umění, možná budete ten člověk, který si pak bude moct říkat, vidíte? A toho já znám už jeho počátků, jsme dobří parťáci. Jsem tak rád, že jsem ho potkal...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Erin Erin | E-mail | Web | 11. února 2012 v 17:47 | Reagovat

Jak jsem řekla... oh!! Napomohly jste mému  egu... je mnohem větší! Samozřejmě, že ne větší, než tvé, ale... i díky. Hezky se to čte :-)  :-)

2 ostrimoci ostrimoci | Web | 11. února 2012 v 17:56 | Reagovat

[1]: My děkujem :) Radost mít tě tu...

3 Liss Liss | Web | 11. února 2012 v 20:18 | Reagovat

Souhlasím s Erin, člověk by si myslel, že umí psát :-D  :-)  :-) děkuju

4 ostrimoci ostrimoci | Web | 11. února 2012 v 20:30 | Reagovat

[3]: Ale no tak! Tohle nehodlám poslouchat... :D

5 Dany Dany | Web | 27. února 2012 v 23:40 | Reagovat

jeeej :)) pekne napisane:)) sebavedomie vyžšie ako je normalna hranica :DD momentaalne :DDD

6 ostrimoci ostrimoci | Web | 1. března 2012 v 19:51 | Reagovat

[5]: No co...já to tak vidím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama