Novoroční Horké Křeslo - NEseriózně (1/2)

8. února 2012 v 4:44 |  Postavy
Tak lidi, tady to je! Vidéte? Vidíte? Není možné, ona to fakt dodržela!! Fakt se přemohla a napsala!! Další část křesla, tentokrát však ne až tak seriózní. Užijte si to, moc si neubližte a věřte, že tohle je čistá a nepřikrášlená pravda. Příjemné čtení...
Přeje TOM

OTÁZKY
Druhý díl, první část otázek. tyhle jsou takové odlehčené, prostě věci ze života. Jo a mimochodem, vaše nápady a připomínky si jistě všichni rádi poslechneme. Takže debato o spodním prádle a paktech velitelů všch zemí, započněte!
1) Slipy X Trenky
2) Co byste dělali, kdyby jste na ulici potkali Justina Biebera?
3) Nejnovější FIFA2012 na konzole Wii X hezká holka
4) Jaké zvíře Vám je nejsypmatičtější?
5) Co Vy a nudismus na pláži?
6) Když byste prohráli sázku o to, že byste si museli depilovat CELÉ tělo, udělali byste to?
7) Rychle a Zběsile X Pomalu a Něžně
8) Velká Trojka X Švédská Trojka


Ricardo Peréz (Rico)

1) To jakože žádná třetí možnost není? Žijete v době kamenné, nebo Vám jenom na hlavu spadl šutr? Tak fajn, fajn, kdybych si nutně musel vybrat, tak asi trenky. Člověk musí dát fauně trochu toho prostoru k životu.
2) Ehm...řekl bych tomu slaďoušovi, že jestli nám nepřestane kazit ženské pohlaví naší populace těma pocukrovanýma výlevama svojí nedospělé dušičky, skončí s oholenou hlavou. No ...a možná si od něho nechám dát autogram (To víte, černý trh.)
3) Tak, na tohle se těžko odpovídá. Možná....o víkendu holka a přes týden konzole? Ne, naopak. Kdo by nám o víkendu trpěl ten bordel, co se tam za ten týden nashromáždí. Takže takhle, přes týden hezká holka (spíše hezké holky, proč se omezovat?), no a k tomu víkendové turnaje na Wii.
4) Tak mým nejoblíbenějším 'zvířetem' je jednoznačně Jaguár. Už jenom to, že si lidé myslí, že jeho rychlost a styl, kterým se pohybuje, jsou dost ladné a promyšlené, stejně tak jako účinné, aby po něm mohli pojmenovat auto (což je podle mě pocta nad pocty. Jednou bude taky auto a bude se jmenovat Peréz...dejme tomu Chrysler Peréz. Nezní to božsky?), už to je podle mě dost na to, aby ho každý chlap mohl zbožňovat.
5) Nudismus, to jako fakt? No, tak tohle Vám zodpovím jednoduše. Já se klidně nahý po pláži procházet budu, proč ne, že? Postavu na to mám, to víme všichni. Ale upřímně, vážně byste chtěli trávit svůj volný čas při západu slunce s koktejlem v ruce tím, že budete očumovat nějaké dědky a babky, jak se tam pečou a smaží, až je z nich skoro pergamen? Neboco takhle pedofilové a lidé s úchylkama? Nedám jim přece možnost ukájet se nad výhledem na mé božské tělo!
6) Ježiši, nejsem tříleté děcko a už vůbec nejsem Nicolas, abych opravdu zkoušel skákat z okna, když mi někdo řekne.(Tuhle historku bych správně ani neměl vědět, tak strážte své zdroje. Ale musíte uznat, že jako dítě byl fakt na palici.) Takže odpověď? Ne, nejsem dost blbý na to, abych se o něco takového v prvé řadě vsázel. Kšá, buzeranti!
7) Jak kdy, jak kde a jak s kým. Proč protahovat trápení, když je to na nic?
8) No, protože nejsem zase úplný debil, tak i já vím, co to je Velká Trojka. Takže Vám odpovím... proč ne velká švédská trojka? (A víte, jak to je s těma švédama...chlapi jako hory, no chápeme se.)

Angela Moorová (Angie)

1) Ne že bych chtěla chlapcům radit, ale co si budeme povídat, každý druh má své výhody. Jeden je zajímavější pro oko, nno druhý zase ppohodlnější? Ať si to chlapci rozhodnou sami, protože i když si můžeme stěžovat jak chceme, nakonec to stejně musíme nechat na nich, pokud je ještě někdy chceme 'použitelné'.
2) Nooo....tak nechci znít jako každá holka, protože fakt nejsem žádná jeho fanynka až za hrob, ale no, není zrovna nejhorší. Takže proč nevyužít příležitosti a někam nezajít?
3) I když bych jako každá správná feministka chtěla upozornit na to, že žena musí jednoznačně mít přednost před nějakými mužskými hračkami, teď musím samozřejmě mlčet. Takže toho, kdo by měl odvahu se mě na tohle zeptat do obličeje bych nakopla a proteď (pokud neobjevím nějaké nové skutečnosti o své orientaci), se přikláním ke konzoli.
4) To bude asi.... labuť. víte, je taková bílá a vypadá jako... taková rybníková baletka. Nevím proč, no...prostě je mi sympatická.
5) Neříkám, že není hezké se na určité lidi na nudistické pláži dívat, ale já sama asi takové sklony nemám. Vezměte si, kolik tam musí být všude mikrobů a bakterií! Do té vody bych nevlezla.
6) A vy to jako neděláte i tak? Bože, kam jsme se to vrátili, že se o hygienu musí člověk sázet?
7) Jé, ten film přímo miluju!! A nejlepší je Tokijská jízda, viděli jste ty efekty?
8) No, śvédi mi nevadí, ale zase bych nechtěla být zklamaná, tak dám pro jistotu Velká Trojka.

Xavier Rodriguez (Xav)

1) To se těžko říká. No asi záleží na situaci, že? Tak, můžete se přesvědčit, ale fakt v tom nemám systém. Já nevím, asi i podle ročního období, nerad bych zamrzl.
2) Zeptal bych s eho, kdo mu pořídil takové hadry a vyhodil jeho stylistu z okna, jako při té defenestraci, někde v Evropě.
3) FIFA, jistě že FIFA. A teď mi řekněte upřímně, co Vám může holka nabídnout a FIFA ne? Samozřejmě nejideálnější varianta s FIFOU a holkou vedle, ale tak to většinou nefunguje. O tom jsem se hodněkrát přesvědčil. Ale zasvěťte mě, proč si myslí, že když hrajete, máte je ještě k tomu poslouchat a vytvářet smysluplné myšlenky? To ony se chlubí, že umí dělat víc věcí najednou, tak do práce!
4) Jakékoliv, které kouše a škrábe.
5) No..jo proč ne? Víte, kolik tam toho je k vidění? A samozřejmě, že zástupy dobrovolnic, které mi chtějí namazat záda, ať se nespálím jsou dlouhé a dlouhé...jako čínská zeď.
6) Oh, Bože! Tak si to ujasněme, žádný normálně uvažující chlap, by se neholil a už vůbec ne DEPILOVAL na celém těle. takže ženy celého světa, vzpamatujte se a nechte si zajít chuť!
7) Rychle a zběsile. V obou dovu významech samozřejmě. Lidi, snad jste nečekali, e na to ksočím?
8) No, do politiky fakt fušovat nehodlám a zůstanu u toho, comi jdenejlíp. Takže, ....co z toho vyplývá??


Pokračování příště...
Ještě jsem Vás chtěla poprosit.... vyberte si ještě max. 4 lidi, kteří budou v druhé polovině Křesla. Z technických důvodů je tam všechny prostě nenarvem ,tak vybírejte ty, kteří Vás nejvíc zajímají.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Erin Erin | E-mail | Web | 8. února 2012 v 15:32 | Reagovat

Jooo, tak Rico opět zaválel! :-D Si věří hošan, ale tak co jiného od něj čekat?

A u Xaviera... co z toho vyplývá? Em... lenočení, balení holek a zachránování lidem zadky? Jestli ne, tak se ozvi... :-D

2 Liss Liss | Web | 8. února 2012 v 16:09 | Reagovat

Dobrá práce. Rico... :-D  :-D Prostě nemůžu z něj :-)  :-)

3 ostrimoci ostrimoci | Web | 9. února 2012 v 2:44 | Reagovat

[1]: :D díííky :)no, máme toho hodně společného
co z toho vyplývá? Švédská trojka zkouší sex on the beach :D

[2]: :D Děkuju....taky si na něm musím dát nejvíc záležet

4 Erin Erin | E-mail | Web | 9. února 2012 v 18:58 | Reagovat

Jo, mimochodem... do dalšího křesla rozhodně chci Mikaela, a tu... tu starou paní z Koncilu :-D Sakra... D něco

5 C.V.O.K. C.V.O.K. | Web | 11. února 2012 v 14:21 | Reagovat

už len pri prečítaní otázok mi vhŕkli slzy smiechu do očí... no a to čo prišlo potom... keď som to čítala... nie, vážne to nechcete vedieť. proste DOKONALÉ !!! ja... už vážmne neviem ako vyjadriť svoj obdiva nekonečnú oddanosť tomuto veľdielu...
A koho potrápiť? ROZHODNE Mikaela a Nickolasa =D

6 ostrimoci ostrimoci | Web | 11. února 2012 v 18:37 | Reagovat

[4]:Mikael a Deaverová :D OK, zajímavá volba...

[5]: Díky :D No, že by to bylo až natolik vtipné, o tom by se dlao diskutovat, ale díky :D Fakt že jo :D
Dva hoši...fajn :D máte to mít holky :D Mikael, Deaverová a Nicolas.

7 Vicky Vicky | E-mail | Web | 22. února 2012 v 16:29 | Reagovat

ahoj, máš hezký blog, nechceš být SB? Jo, a když tak jukni na můj blog a zanech komentář ;-)
díky
:-)  :-) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama