Březen 2012

Jak Ricardo Deaverovou poznal

19. března 2012 v 19:10

O 15 let, 6 dnů a 2 hodiny zpátky...

Jak Ricardo Deaverovou poznal

Ponaučení: Intuice je ten šestý smysl, který nás chrání před zlem.

Bylo nebylo, v jedné zemi zvané Španělsko, v rodinném sídle na pobřeží žil jeden velice zvláštní pán. Lidé z města na něj měli rozličné názory. Někteří se jej báli, někteří mu záviděli, někteří na něj byli prostě jen zlí, ale nikdo nikdy nechoval stejné city k jeho malému synovci. I když byl ten pán sebeděsivějšího vzezření a choval se sebezáhadněji, malého Ricarda všichni zbožňovali. Jeho střapaté černé vlásky se mu na slunci vždy leskly, stejně tak jako opálená pokožka a safírově modrá kukadla, která téměř vždy kopírovala velký úsměv na jeho tvářičce. Celé dny trávil na pobřeží, kde stavěl velikánské pískové paláce, sbíral poklady, které tam naplavilo moře a s dětmi z okolí si hrál tak, jak to dokáží jenom děti, tudíž s naivní radostí, upřímným nadšením a nekonečnou vřelostí. Široko daleko nebylo nikoho, kdo by ho neměl rád, nebo se ho stranil, protože bydlel s tím podivným mužem, nebo proto, že nikdo nikdy neviděl jeho rodiče. Bylo to prostě tak kouzelné dítě, že nebylo možné dělat něco jiného, než jej zbožňovat. Bohužel, ale ani ve světě kouzelníků, mágů a čarodějů takové štěstí není trvalé a taková idylka je nepodmínečně s ručením omezeným. Proto byl pro oba, Ricarda i Antonia, ten přicházející šok daleko větší a více nečekaný, než by se na první pohled mohlo zdát.

Flashbacky - rozcestník

18. března 2012 v 14:03 Flashbacky

Flashbacky

Kousky ze života našich Postav, něco, co je součástí formování jejich osobnosti, důležité okamžiky z jejich života, popřípadě nějaká jejich cenná vzpomínka. Takže pokud Vás to ještě neodradilo, pěkně si udělejte pohodlí, zavřete se na samotku a tady máte nějaké poklady z myslí našich milovaných.
--------

Těkavé Vzpomínky Aneb Flashbacky

18. března 2012 v 13:48 Extra - nezaředitelné kousky, které by vás mohly zaujmout
Dobré odpoledne drazí čtenáři,
jelikož Křeslo, ani kapitola tento víkend nebudou (spolíhám na to, že příští sobotu budu fungovat dost na to, abych konečně začla něco dělat), mám pro Vás na tento týden něco nového. Je to takový pokus, takže se nezhrozte, ano?
Jednou za čas Vám tady hodlám přidat nějaký ten Flashback ze života našich Postav, prostě něco, co je součástí formování jejich osobnosti, popřípadě nějaká jejich cenná vzpomínka. Poprvé se zaměřujeme na.... netradičně... Rica! Vím, že? Nečekané! Ale nebuďte zlí, víte, že on je prostě moje druhé já, takže má největší šanci na úspěch. Takže pokud Vás to ještě neodradilo, pěkně si udělejte pohodlí, zavřete se na samotku a tady máte nějaké poklady z myslí našich milovaných.

Článek očekávejte v průběhu zítřka10.kapitola (1/3)

11. března 2012 v 17:54 Kapitoly
Tak...desátá kapitola :) Dneska žádné dlouhé proslovy nebudou, takže si můžete oddechnout. Jenom chci poznamenat, že pomalu ale jistě finišujem a dostáváme se k zápletce celého prvního dílu. Dovolím si říct, že maximálně 4-5 kapitol a pak finito.
Tak si to užijte, a´t už jste napjatě čekali nebo ne a pokud budete mít co říct, zanechte komentář.
Hezký zbytek víkendu Vám přeje TOM.